Potrebujete poradiť? Zavolajte Soně +420 800 77 99 77 Po-Pia, 8-16h
Soňa

Špecialista na feed
management

  • Rýchla online editácia feedov
  • Zlepšenie inzercie
  • Pomoc s expanziou
  • Príprava feedov na mieru

45
krajín

Aktuálne posielame
produktové dáta našich
klientov do 45 krajín.

799 500
produktov

Má najväčší feed,
ktorý v Xemeli aktuálne spracovávame.

5
minút

Trvá maximálne
aktualizácia veľkých
feedov.

Expandujte s Xemelom

  • Dostaneme vás do akýchkoľvek inzertných systémov vo svete
  • Pomôžeme vám s prekladmi feedov
  • Pripravíme feedy v XML alebo CSV formáte
  • Poradíme si aj so zložitejšími úpravami dát
  • Zistíte viac o obľúbených marketplace
Expandujte s Xemelom

Čo na Xemeli oceníte

Rýchlosť

Hromadné úpravy feedov pomocou pravidiel, po jednotlivých produktoch alebo hromadným importom úprav. Feedy se aktualizujú každých 45 alebo 20 minút, takže sa zmeny
v nich prejavujú takmer okamžite.

Individuálne riešenie

Vďaka službe Custom feed vám
v Xemeli pripravíme produktový feed v podobe, ktorú potrebujete. Máte požiadavku mimo
e-commerce? Napište nám alebo zavolajte, spoločne vymyslíme riešenie.

Bezpečnosť

Bezpečnosť a stabilita na
prvom mieste. Vďaka zálohám na nezávislých serveroch sú vaše vstupné aj výstupné feedy vždy dostupné. URL výstupných feedov navyše obsahujú hash, takže je ich adresa neuhádnuteľná.

Komu a ako Xemel pomáha

E-shopy
Žiadne vzorce, žiadny kód. Vďaka jednoduchému rozhraniu si produktové feedy zeditujete sami. Ocenia to predovšetkým marketingoví a produktoví špecialisti e-shopov, ktorí sa tak nemusia spoliehať iba na IT. Nástroj Xemel sa naviac pýši mnohými funkciami. Pripravíte si s ním feed pre akýkoľvek porovnávač tovaru či marketplace na svete, spojíte viac dodávateľských feedov pre jednotný import do e-shopového riešenia, zlúčite dáta z viac zdrojov a veľa ďalšieho.
Firmy
Napojenie a úpravu dátových súborov rieši každá firma. Častým problémom vlastných riešení je chybovosť, nestabilita a neustála údržba. Xemel šetrí peniaze, odbúrava ručnú prácu, je stabilný a nechýba.
Agentúry / Freelanceri
V Xemeli máte možnosť editovať feedy viacerých e-shopov v rámci jedného užívateľského účtu. Ponúka prepracovaný systém prístupových práv, vďaka ktorému na jednom mieste nastavíte oprávnenie
k jednotlivým feedom.
Robot Xemílek

Chcete vedieť viac?

Soňa Zavolajte Soně na +420 800 77 99 77 (Po-Pia 8-16h) alebo nám napíšte na info@xemel.cz
Prečo som si vybral Xemel
Nástroj Xemel nám vyhovuje svou skvělou jednoduchostí. Úpravy ve feedech dokážeme dělat sami už na úrovni marketingu bez potřeby zásahu programátorů. Different.cz působí v 9 zemích, a tak potřebujeme ladit velké množství feedů pro všemožné srovnávače. A to se teď pro nás stalo mnohem snadnějším a přehlednějším.
Milan Polák, CEO [ Different ]
Milan Polák
Prečo som si vybral Xemel
Náš systém generuje speciální feed vlastní struktury. V Xemelu však nebyl problém feed zpracovat a upravit pro potřeby jednotlivých srovnávačů. Byli schopni nám vytvořit balíček „na míru“, v rámci kterého se starají o naše feedy. Spolupráci s Xemelem si velmi chválíme. Xemel tým řeší naše požadavky rychle a spolehlivě. Naše feedy jsou kvalitní a zaručují nám efektivní inzerci na zbožových srovnávačích jak v Česku, tak v zahraničí.
Jan Bartoš, Webshop Manager [ HORNBACH ]
Jan Bartoš
Prečo som si vybral Xemel
Na Xemelu nás zaujala jeho rychlost a množství zpracovaných položek za danou cenu. Proto jsme přešli od konkurence a nyní zpracováváme stovky výstupních feedů pro desítky našich e-shopů. Ty můžeme libovolně přizpůsobovat našim potřebám bez nutnosti zásahů našeho vývojového týmu nebo administátorů. U některých feedů se často mění ceny a i díky tomu, že nám Xemel umožňuje aktualizaci feedů každých 20 minut, je tohle možné dělat automaticky. Kromě našeho hlavního segmentu kontaktních čoček tak můžeme pracovat jinak s kategorií dioptrických brýlí, přizpůsobovat si segment slunečních brýlí v sezóně nebo daný feed přizpůsobit konkrétní platformě, pro kterou je určený, vypínáním a zapínáním položek. Xemel určitě můžu doporučit každému, kdo potřebuje spravovat větší množství feedů.
Jan Jelínek, CMO [ Alensa ]
Jan Jelínek

Ešte stále váhate?

Vyskúšajte Xemel na 14 dní zadarmo a zistite, ako dokáže uľahčiť váš život.

Xemel je partnerom

Heureka specialista logo Overená agentúra Zboží.cz logo Bronzový Shoptet Partner logo UPgates Partner logo Expando logo Mall Partner logo