Potrebujete poradiť? Zavolajte Denise +420 800 77 99 77 Po-Pia, 8-16h
Denisa

S Xemelom na Alzu

Predávajte na obľúbenom online trhovisku Alza.cz.

Alza Marketplace

Najväčší český e-shop s viac ako 5 miliónmi aktívnych zákazníkov a najvyššou návštevnosťou v Českej republike ponúka partnerským predajcom širokú sieť výdajných miest a marketingovú a zákaznícku podporu. Na Alze môžete predávať produkty, aj poukazy na tovar, služby alebo zážitky. Zatiaľ Alza neumožňuje partnerský predaj do iných krajín, ale intenzívne na tom pracuje.

Krajina:

Česká republika

Pre predaj na Alze nevyhnutne nepotrebujete e-shop a neplatíte ani žiadne mesačné poplatky, platíte až provízie z uskutočnených nákupov. Výška provízií závisí na konkrétnych produktoch. Kategórie tovaru: erotické pomôcky, zbrane, cigarety a tabak nie je možné do Alzy zalistovať.

Produkty môžete do marketplace zasielať pomocou Alza XML feedu. Tento formát feedu Xemel podporuje a nájdete ho v rozhraní nástroja. Produktový Alza feed musí obsahovať kategórie podľa číselníka Alzy a pri jednotlivých produktoch taktiež povinné parametre. Ďalej pre inzerciu na Alze potrebujete dostupný feed s kódom produktu, EAN kódom, cenou bez DPH, výškou DPH, názvom produktu a skladovým množstvom. Elementy v dostupnom feede môžete mať pomenované rôzne, v administrácii Alzy si ich potom k informáciám namapujete.

Máte záujem o napojenie na Alzu?

Kontaktujte nás pre viac informácií.