Potrebujete poradiť? Zavolajte Denise +420 800 77 99 77 Po-Pia, 8-16h
Denisa

S Xemelom na Kaufland

Predávajte na obľúbenom online trhovisku Kaufland.
Pomôžeme vám s CSV feedom aj jeho prekladom.

Kaufland Global Marketplace

Kaufland.de (predtým real.de) je jedným z najrýchlejšie rastúcich marketplace v Nemecku. Nájdete v ňom produkty od viac ako deväťtisíc predajcov zoradené vo viac ako piatich kategóriách tovaru. Mesačne Kaufland navštívi vyše 32 miliónov zákazníkov a môže sa chváliť veľmi silným
a dôveryhodným brandom.

Krajina:

Nemecko

Česká republika

Slovensko

Či už chcete s Kauflandom predávať na českom, slovenskom alebo nemeckom trhu, postačí vám na to jedna registrácia. Možnosť medzinárodnej expanzie je vďaka jednoduchému prístupu na niekoľkých marketplaces v rôznych krajinách veľmi ľahká. Na Kaufland Global Marketplace platíte mesačný paušálny poplatok (40 – 50 € podľa úrovne spolupráce), v rámci ktorého máte prístup na všetky tri trhy. Ďalej platíte províziu z predaja 7 - 16 % (podľa typu sortimentu). Pre český a slovenský trh ponúka Kaufland pre predajcov špeciálnu uvítaciu akciu! V prvých šiestich mesiacoch od spustenia marketplace v Česku a na Slovensku inzerujú všetky zapojené e-shopy bez mesačného poplatku a bez poplatkov na províziách – prvých 6 mesiacov od otvorenia marketplace v Česku a na Slovensku tak na Kauflande inzerujete úplne zadarmo.

Svoje produktové dáta môžete do Kaufland Global Marketplace importovať prostredníctvom dvoch typov feedov vo formáte CSV – ponukového feedu (je známy tiež ako skladový feed) a produktového feedu. Ponukový feed obsahuje informácie o vašich individuálnych predajných ponukách produktov (vaša cena, dostupnosť produktu, stav tovaru atď.). Vaše ponuky sa potom na produkty v katalógu Kauflandu párujú pomocou EAN kódov, ktoré vo feede musíte pri každom produkte posielať. Pokiaľ na Kauflande chcete inzerovať produkty, ktoré Kaufland v katalógu zatiaľ nemá, budete potrebovať ešte produktový feed. Ten obsahuje všetky všeobecné informácie o produktoch ako je popis produktu, obrázky atď. Oba typy feedov vám v Xemeli na vyžiadanie pripravíme tak, aby sa vám produkty do Kaufland Marketplace bez problémov zalistovali a vaša inzercia bola úspešná. Produktové napojenie na Kaufland Global Marketplace je teda veľmi jednoduché a rýchle.

Analýza pre Nemecko ZADARMO
Zaujal vás nemecký trh? Máme pre vás dobrú správu. Zadarmo pre vás pripravíme analýzu vášho sortimentu pre Nemecko. Stačí, ak nám na info@xemel.cz pošlete váš Heureka feed (musí obsahovať identifikátor EAN). Vďaka našej analýze sa dozviete, ktoré z vašich produktov už sú v Kaufland.de zalistované a ako si s nimi stojíte cenovo. Pre produkty, ktoré už v nemeckom Kauflande zalistované sú, totiž nepotrebujete riešiť produktové preklady – spustiť predaj tam môžete o to rýchlejšie a lacnejšie (bude vám stačiť iba ponukový/skladový feed). Pre inzerciu produktov, ktoré v nemeckom katalógu zalistované ešte nie sú, budete potrebovať informácie o produktoch v nemčine. S prekliadmi sme pripravení vám pomôcť. Pre preklad môžete použiť aj automatický prekladač integrovaný do Kaufland administrácie pre predajcov (DeepL).

Máte záujem o napojenie na Kaufland?

Kontaktujte nás pre viac informácií.