Potrebujete poradiť? Zavolajte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pia, 8-16h
Lucie

Špecialista na feed
management e-shopov

  • Rýchla online editácia feedov
  • Zlepšenie online inzercie
  • Pomoc s expanziou e-shopu
  • Príprava produktových feedov na mieru

45
krajín

Aktuálne posielame
produktové dáta našich
klientov do 45 krajín.

799 500
produktov

Má najväčší feed,
ktorý v Xemeli aktuálne spracovávame.

5
minút

Trvá maximálne
aktualizácia veľkých
feedov.

Expandujte s Xemelom

  • Dostaneme vás do akýchkoľvek inzertných systémov vo svete
  • Pomôžeme vám s prekladmi feedov
  • Pripravíme feedy v XML alebo CSV formáte
  • Poradíme si aj so zložitejšími úpravami dát
  • Zistíte viac o obľúbených marketplace
Expandujte s Xemelom

Čo na Xemeli oceníte

Rýchlosť

Hromadné úpravy feedov pomocou pravidiel, po jednotlivých produktoch alebo hromadným importom úprav. Feedy se aktualizujú každých 45 alebo 20 minút, takže sa zmeny
v nich prejavujú takmer okamžite.

Individuálne riešenie

Vďaka službe Custom feed vám
v Xemeli pripravíme produktový feed v podobe, ktorú potrebujete. Máte požiadavku mimo
e-commerce? Napište nám alebo zavolajte, spoločne vymyslíme riešenie.

Bezpečnosť

Bezpečnosť a stabilita na
prvom mieste. Vďaka zálohám na nezávislých serveroch sú vaše vstupné aj výstupné feedy vždy dostupné. URL výstupných feedov navyše obsahujú hash, takže je ich adresa neuhádnuteľná.

Komu a ako Xemel pomáha

E-shopy
Žiadne vzorce, žiadny kód. Vďaka jednoduchému rozhraniu si produktové feedy zeditujete sami. Ocenia to predovšetkým marketingoví a produktoví špecialisti e-shopov, ktorí sa tak nemusia spoliehať iba na IT. Nástroj Xemel sa naviac pýši mnohými funkciami. Pripravíte si s ním feed pre akýkoľvek porovnávač tovaru či marketplace na svete, spojíte viac dodávateľských feedov pre jednotný import do e-shopového riešenia, zlúčite dáta z viac zdrojov a veľa ďalšieho.
Firmy
Napojenie a úpravu dátových súborov rieši každá firma. Častým problémom vlastných riešení je chybovosť, nestabilita a neustála údržba. Xemel šetrí peniaze, odbúrava ručnú prácu, je stabilný a nechýba.
Agentúry / Freelanceri
V Xemeli máte možnosť editovať feedy viacerých e-shopov v rámci jedného užívateľského účtu. Ponúka prepracovaný systém prístupových práv, vďaka ktorému na jednom mieste nastavíte oprávnenie
k jednotlivým feedom.
Robot Xemílek

Chcete vedieť viac?

Lucie Zavolajte Lucii na +420 800 77 99 77 (Po-Pia 8-16h) alebo nám napíšte na info@xemel.cz
Prečo som si vybral Xemel
Na Xemelu nás zaujala jeho rychlost a množství zpracovaných položek za danou cenu. Proto jsme přešli od konkurence a nyní zpracováváme stovky výstupních feedů pro desítky našich e-shopů. Ty můžeme libovolně přizpůsobovat našim potřebám bez nutnosti zásahů našeho vývojového týmu nebo administátorů. U některých feedů se často mění ceny a i díky tomu, že nám Xemel umožňuje aktualizaci feedů každých 20 minut, je tohle možné dělat automaticky. Kromě našeho hlavního segmentu kontaktních čoček tak můžeme pracovat jinak s kategorií dioptrických brýlí, přizpůsobovat si segment slunečních brýlí v sezóně nebo daný feed přizpůsobit konkrétní platformě, pro kterou je určený, vypínáním a zapínáním položek. Xemel určitě můžu doporučit každému, kdo potřebuje spravovat větší množství feedů.
Jan Jelínek, CMO [ Alensa ]
Jan Jelínek
Prečo som si vybral Xemel
Nástroj Xemel nám vyhovuje svou skvělou jednoduchostí. Úpravy ve feedech dokážeme dělat sami už na úrovni marketingu bez potřeby zásahu programátora. ZOOT je největší český e-shop s módou, který nabízí více než milion módních kousků předních světových značek.
Milan Polák, CEO [ ZOOT ]
Milan Polák
Prečo som si vybral Xemel
Náš systém generuje speciální feed vlastní struktury. V Xemelu však nebyl problém feed zpracovat a upravit pro potřeby jednotlivých srovnávačů. Byli schopni nám vytvořit balíček „na míru“, v rámci kterého se starají o naše feedy. Spolupráci s Xemelem si velmi chválíme. Xemel tým řeší naše požadavky rychle a spolehlivě. Naše feedy jsou kvalitní a zaručují nám efektivní inzerci na zbožových srovnávačích jak v Česku, tak v zahraničí.
Jan Bartoš, Webshop Manager [ HORNBACH ]
Jan Bartoš
Prečo som si vybral Xemel
Od začiatku projektu GREJT sme hľadali riešenie, ktoré by nám pomohlo spracovať množstvo informácií, a teda množstvo feedov v čo najkratšom čase. Xemel ako nástroj nám plne vyhovuje nie len svojou rýchlosťou, ale aj jednoduchým a príjemným užívateľským prostredím, prostredníctvom ktorého môžeme feedy sami upravovať a prispôsobiť ich potrebám nášho e-shopu. Napriek tomu, že naše požiadavky nie sú vždy jednoduché, keďže často je napojenie na dodávateľov dosť zložité, rovnako ako nasledovná práca s feedmi, tím Xemelu vždy dokázal vytvoriť riešenie na mieru aj s pridanou hodnotou. Dôležité bolo pre nás taktiež napojenie na Kaufland Marketplace, ktoré tím Xemelu zvládol naozaj rýchlo a jednoducho. Vo výsledku je Xemel jeden zo základných kameňov, ktorý zabezpečuje rast a potenciál e-shopu GREJT.
Radovan Cifra, CEO [ GREJT ]
Radovan Cifra
Prečo som si vybral Xemel
Xemel nám pomáhá s úpravou feedů k napojení na marketplace jako je Kaufland nebo Emag. Také nám pomáhají upravovat a slučovat feedy pro naše B2B partnery. Tyto úpravy jsou pro nás klíčové k dalšímu růstu obchodních příležitostí. Naše spolupráce je naprosto bezproblémová. Na tým Xemelu je spolehnutí a máme jistotu, že nám vždy pomohou.
Josef Pelikán, CSO [ VUCH ]
Josef Pelikán
Prečo som si vybral Xemel
Vzhledem k tomu, že náš e-shopový systém Simplia neumožňuje vytváření vlastních feedů a úpravu těch stávajících, je pro nás Xemel velkou pomocí a skvělým řešením pro náš rozvoj. Díky němu a hlavně i zaměstnancům Xemelu máme feedy vytvořené tak, jak potřebujeme. S každým problémem nebo potřebou se mohu na tým Xemelu s důvěrou obrátit. Vždy vymyslí řešení. Nejde u nich neexistuje. Za skvělé považuji i možnost spojovat více feedů dohromady a vytvářet tak jeden naprosto komplexní výstupní feed. Díky funkcím Xemelu pro nás není problém rozšiřovat prodej na další i mezinárodní prodejní platformy. Xemel všem doporučuji.
Kateřina Achrer, COO [ POPRON ]
Jan Bartoš
Prečo som si vybral Xemel
Se službami Xemelu jsme velmi spokojeni. Díky Xemelu máme zajištěno napojení dodavatelských dat do e-shopů na platformě Upgates i do našich propojovacích aplikací. Pravidelně odebíráme servisní hodiny a můžeme tak veškerou správu feedů přenechat přímo na Xemel týmu, což je kooperace, která nám maximálně vyhovuje. Můžeme tak úpravy ve feedech přenechat odborníkům v jejich aplikaci a sami čas věnovat tam, kde potřebujeme.
Kamil Kopecký, E-shop konzultant [ SniperDesign ]
Kamil Kopecký

Ešte stále váhate?

Vyskúšajte Xemel na 14 dní zadarmo a zistite, ako dokáže uľahčiť váš život.

Xemel je partnerom

Heureka specialista logo Overená agentúra Zboží.cz logo Bronzový Shoptet Partner logo UPgates Partner logo