Potrebujete poradiť? Zavolajte Soně +420 800 77 99 77 Po-Pia, 8-16h
Soňa
Funkcie
Párovanie produktov
Párovanie produktov v Xemeli
Spárujte produkty s pomocou Xemelu.
Viac spárovaných produktov znamená viac objednávok a väčší obrat pre váš e-shop.
  • Rýchlejšie spárovanie produktov v Heureke
  • Produkty ľahko spárujete sami, alebo to necháte na nás
  • Analýza spárovanosti ZADARMO
Párovanie produktov pomocou importu

Funkcia Import vám umožňuje nahrať do Xemelu požadované produktové úpravy potrebné na spárovanie (napríklad v Heureke). Úpravy sa potom prepíšu do XML feedu a do Heureky. Funkcia Import je v nástroji Xemel dostupná všetkým a môžete ju využívať neobmedzene.

Vďaka hromadnému importu v Xemeli spárujete produkty bez investícií do ďalších platených aplikácií aj bez časovo náročných manuálnych úprav jednotlivých produktov.

Import úprav pre párovanie
Ako importovať súbor do Xemela
Ako na to?

Je to jednoduché. Najprv si pripravte súbor s požadovanými produktovými zmenami vo formáte CSV. Ako má takýto súbor vyzerať, zistíte v nápovede v administrácii Xemela.

Ako podklad pre tvorbu CSV súboru môžete využiť napríklad Report nespárovaných produktov, ktorý nájdete v administrácii svojho e-shopu v Heureke. Heureka páruje podľa názvu produktu a kategórie produktu, takže Report nespárovaných produktov Heureky obsahuje odporúčania pre nový názov produktu a nový názov kategórie ašich nespárovaných produktov. Po zmene názvu a kategórie podľa odporúčania Heureky by sa vám produkty v Heureke mali správne spárovať.

Viac možností využitia Importu

Import využijete nielen pri párovaní produktov. Do Xemela ľahko importujete akékoľvek požadované zmeny pre konkrétne produkty. Môžete treba k produktom nahrať darčeky, zmeniť produktové popisy, doplniť výrobcu, nastaviť CPC. Upravíte skrátka čokoľvek, čo v CSV súbore uvediete.

Import všetkých požadovaných zmien v Xemeli

TIP

Analýza spárovanosti ZADARMO

V Heureke CZ a Heureke SK pre vás nájdeme nové príležitosti k napárovaniu nespárovaných produktov. Náš vlastný párovací nástroj čerpá ako zo spomínaného Reportu nespárovaných produktov Heureky, tak z vlastného algoritmu, ktorý na základe podobnosti vašich produktov s produktovými kartami v Heureke aktívne vyhľadáva príležitosti na napárovanie. Najprv vám zadarmo vygenerujeme analýzu spárovanosti v Heureke spolu s cenovou ponukou pre spárovanie produktov a ak budete chcieť, produkty dopárujeme za vás.

TIP

Úprava ignorovaných kategórií

V Xemeli možno upravovať nepresné a nezaraditeľné kategórie a prispôsobovať ich konkrétnemu porovnávaču.
Nemáte na úpravu kategórií čas? Ozvite sa a nechajte nastavenie na nás.

Prečo mať spárované maximum produktov?

Benefity párovania produktov