Potrebujete poradiť? Zavolajte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pia, 8-16h
Lucie
Registrovať
Uľahčite si prácu s XML feedmi a vyskúšajte nás na 14 dní zadarmo
Predstavte si rýchlu a jednoduchú editáciu XML feedu bez zásahu IT. Presne taký je Xemel.
Registrujte sa a skúste to – všetky funkcie máte na 14 dní zadarmo. Na skúšku.
E-mail slúži na prihlasovanie do účtu.
V prípade, že odhalíme nejaký problém, budeme Vás môcť kontaktovať.
Heslo musí mať aspoň 6 znakov.
#Vaše heslo chráníme hashovací funkcí BCRYPT (cost 12)
Registráciou vyjadrujem svoj súhlas s Obchodnými podmienkami

3 kroky k lepšiemu XML feedu

 • Registrujte sa
 • Nahrajte svoj XML feed
 • Upravujte XML feed a nastavujte pravidlá
Potrebujete poradiť? Zavolajte mi ZADARMO. Rada vám s registráciou pomôžem. Lucie Steffková +420 800 77 99 77 (Po-Pia 8-16h)
Lucie

Čo na Xemeli oceníte

Rýchlosť

Pravidlá tvoríte v jednom kroku a požadované zmeny importujete hromadne. Pravidlá sa aktualizujú každých 45 minút, takže sa zmeny v XML feede prejavia takmer okamžite.

Jednoduchosť

Žiadne vzorce, žiadny kód, ale len graficky spracované pravidlá. Vďaka zobrazeniu pravidiel v stromovej štruktúre sa v nastavených úpravách ľahko zorientujete.

Individuálne riešenie

Vďaka individuálnej službe Custom feed vám v Xemeli dokážeme pripraviť produktový feed v podobe, akú potrebujete. Napíšte nám alebo zavolajte a o zbytok sa postaráme.

FAQ: Čo vás najčastejšie zaujíma

 • Musím pri registrácii uvádzať e-mail s doménou e-shopu?
  Nemusíte. Môžete použiť akýkoľvek váš e-mail.
 • Budem uvádzať prístupové údaje k mojim účtom na porovnávačoch?
  Nie. Chránime vaše súkromie a dbáme na bezpečnosť vašich účtov. Používateľské mená ani heslá do vašich porovnávačov nebudete uvádzať.
 • Môžem si do Xemela pretiahnuť pravidlá z iných editorov?
  Rozhodne áno. Všetky existujúce pravidlá a nastavenia si do editora môžete ručne preniesť. Xemel si tak lepšie ohmatáte a objavíte, čo všetko vie. Navyše nebude na škodu urobiť si poriadok v pravidlách, ktoré sa vám za mesiace a roky v inom editore nahromadili, a spomaľujú naťahovanie aktuálnych dát a generovanie feedu. Po dohovore môžeme pravidlá previesť za vás, stačí nás kontaktovať.
 • Aké sú limity pre počet produktov?
  Žiadne obmedzenia týkajúce sa počtu produktov v rámci feedu aktuálne nemáme. Sme limitovaní len veľkosťou vstupného feedu. Ten nesmie presiahnuť 2 GB.
 • Čo mám robiť, keď si s niečím neviem rady?
  V Xemeli nájdete prepracovaný systém pomocníkov (tzv. nápovied). Ku každej funkcionalite sme navyše pridali vysvetlivky (ikonka „i”). Ak potrebujete problém pochopiť do hĺbky, mrknite na naše videá, alebo si prečítajte podrobného pomocníka a manuály. Pokiaľ ani potom nebudete vedieť, čo s tým, napíšte nám na info@xemel.cz alebo rovno volajte na +420 800 77 99 77 (Po-Pia 8-16h).
 • Čo sa deje po registrácii?
  Po registrácii zadajte URL e-shopu a nahrajte si vstupný feed e-shopu. Budete k tomu potrebovať URL vstupného feedu, typ vstupného feedu, typ výstupného feedu a ľubovoľný názov výstupného feedu. Ak ste sa registrovali na základe toho, že vám niekto pridelil prístup, môžete hneď prejsť k editácii feedu.
 • Môžem zaregistrovať viac e-shopov?
  Áno. Po registrácii a prihlásení do užívateľského rozhrania si k svojmu profilu postupne priradíte účty vybraných e-shopov a k nim potom feedy jednotlivých porovnávačov.
 • Mám svoj e-shop na českých aj slovenských porovnávačoch, musím platiť každý zvlášť?
  Platíte vždy za e-shop s vlastnou doménou. Ak teda inzerujete na českých a slovenských porovnávačoch pod jednou doménou, zaplatíte za jeden e-shop. Pokiaľ ale inzerujete na českých a slovenských porovnávačoch na dvoch doménach (napr. Shop.cz na Heureka.cz a Shop.sk na Heureka.sk), zaplatíte za dva e-shopy.
 • Čo sa stane, keď po bezplatnom testovaní nebudem chcieť pokračovať?
  Vôbec nič. Váš e-shop v našom nástroji vypneme a vy si do rozhrania porovnávača jednoducho vrátite pôvodný XML feed. Ak budete chcieť Xemel začať opäť používať, stačí nás kontaktovať a my vám e-shop prepneme do aktívneho režimu.