Potrebujete poradiť? Zavolajte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pia, 8-16h
Lucie
Funkcie
Custom feed - feed na mieru

Custom feed - vlastný feed na mieru

Xemel vie importovať a exportovať vlastné formáty feedov. Podporujeme akékoľvek formáty v XML, CSV, TXT, JSONL.

Čo sú to custom feedy?

check Feedy, ktoré sa neriadia bežnou šablónou a nenájdete ich medzi našimi podporovanými feedmi. Typicky môže ísť napríklad o produktové dáta vašich dodávateľov alebo vlastné dáta pre vaše interné systémy.
check Sami si môžete určiť, ako má váš custom feed vyzerať. Teda akú má mať štruktúru a aké informácie a pomenovanie elementov má obsahovať. Custom feedy využijete na mnohé účely.
Robot Xemel

Využitie vlastných custom feedov

 • Feed pre vlastný interný systém vašej organizácie (napr. agentúra, e-shop, integrátor).
 • Feed pre vašich odberateľov.
 • Feed od vášho dodávateľa pre import do e-shopu – všetko o napojení na dodávateľa.
 • Feed pre reklamnú platformu, ktorá nie je medzi podporovanými feedmi.
 • Feed pre platformu, ktorá nemá pevne stanovenú dátovú štruktúru⁠/⁠špecifikáciu.

Import a export custom feedov

Xemel podporuje akékoľvek vlastné feedy na vstupe aj na výstupe. Umožňuje teda ich import aj export. Po vytvorení custom feedu našim tímom môžete v Xemeli s feedom ľubovoľne pracovať. Môžete ho upravovať ako akýkoľvek iný štandardný feed (viď editácia feedu), vytvárať z neho ďalšie typy feedov, spojiť ho s inými feedmi, alebo ho nazdieľať do účtu ďalšieho e-shopu.
Z jedného custom feedu je možné vytvoriť iný custom feed alebo podporovaný feed. Tiež ide do Xemelu importovať podporovaný feed a z neho naopak vytvoriť custom feed.
Robot Xemel

Máte záujem o Custom feed?

Kontakt - Implementácia - Custom feed
1
Kontaktujte nás a ideálne pošlite špecifikáciu feedov, ktoré potrebujete importovať alebo exportovať z Xemelu. Môžete poslať priamo konkrétne feedy, alebo len ich štruktúru.
2
My pripravíme cenovú ponuku a po jej odsúhlasení sa pustíme do implementácie custom feedu v Xemeli.
3
Novo pripravený custom feed potom nájdete v administrácii nástroja Xemel. Po implementácii môžete feed spravovať sami, alebo správu zveriť do našich rúk.
Podporované formáty feedov
Xemel podporuje desiatky najpoužívanejších typov feedov pre viac ako 40 krajín. Pre tieto feedy nie je potrebné vytvárať vlastný custom formát feedu. Majú štandardizovaný formát a už teraz ich nájdete v aplikácii Xemel.

Čo vás najčastejšie zaujíma?

 • Ako dlho trvá príprava custom feedu?
  Custom feed je pripravený spravidla do druhého pracovného dňa od objednania. Príprava štruktúry nového custom feedu býva pre bežných užívateľov náročnejšia, preto custom feed pripravuje náš špecializovaný tím, ktorý to zvládne bezchybne a za najkratší možný čas. Poplatok za vytvorenie custom feedu je jednorazový – odvíja sa od hodinovej sadzby 1 490 Kč bez DPH a náročnosť prípravy feedu je závislá na vašich požiadavkách na feed. Najjednoduchšie úpravy vyriešime do 20 minút. Konečnú cenu vždy viete dopredu. Pracujeme až po vašom odsúhlasení cenovej ponuky.

  Akonáhle sa custom formát feedu raz vo vašom Xemel účte vytvorí, môžete s ním v aplikácii Xemel ľubovoľne pracovať a využívať ho neobmedzene na najrôznejšie účely.
 • Môže vzniknúť custom feed z viacerých zdrojov dát?
  Áno, Xemel je veľmi flexibilný. Podporuje spájanie niekoľkých feedov a vie tiež zlučovať dáta z viacerých zdrojov a formátov. Možnosti vytvorenia custom feedu sú tak veľmi široké. Možné je takmer všetko. Napíšte si o vaše řešení na míru.
 • Nemám žiadny produktový feed a potrebujem pripraviť custom feed, alebo feed pre porovnávače tovaru a marketplaces. Viete mi pomôcť?
  Áno, stačí nám na info@xemel.cz napísať, aký feed potrebujete vytvoriť. Pošleme vám našu Google Spreadsheet tabuľku. Do tabuľky doplníte svoje dáta a my z nich vytvoríme požadované feedy. Tabuľku môžete ľubovoľne aktualizovať a rozširovať, Xemel si ju pravidelne sťahuje a aktualizuje podľa nej vytvorené feedy, ktoré prúdia do inzertných systémov, e-shopu a pod.

Máte záujem o Custom feed?

Kontaktujte nás a o zbytok sa postaráme.