Potrebujete poradiť? Zavolajte Denise +420 800 77 99 77 Po-Pia, 8-16h
Denisa

S Xemelom na Mall

Predávajte na obľúbenom online trhovisku Mall Partner.
Pomôžeme vám s feedom aj jeho prekladom.

Mall Partner

Mall je súčasťou najväčšej e-commerce skupiny v strednej a východnej Európe. Na ich online trhovisku máte možnosť osloviť až 28 miliónov zákazníkov v štyroch krajinách. Ďalší rozvoj online trhoviska je pre Mall aktuálne jednou z hlavných priorít. Do partnerského predaja v rámci marketplace Mall Partner je zapojených viac ako 4 000 obchodníkov. Pridáte sa medzi nich?

Krajina:

Česká republika

Slovensko

Maďarsko

Slovinsko

Pokiaľ chcete svoj tovar na Mall predávať, rátajte s mesačným poplatkom Mallu v hodnote
290 - 990 Kč (podľa spôsobu integrácie). Za každý predaný produkt zaplatíte poplatok vo výške 9 Kč
+ províziu podľa konkrétneho produktu
.

Pre inzerciu na Mall budete potrebovať buď klasický Heureka feed, alebo feed vo formáte Mall. Možné je tiež API napojenie. Použitie feedu vo formáte Mall má výhodu v tom, že podporuje viac parametrov produktov a umožňuje presnejšiu kategorizáciu produktov ako Heureka feed.

Xemel podporuje oba formáty feedov. Príprava Mall feedu je ale pomerne komplikovaná (namapovanie kategórií a parametrov, doplnenie ID výrobcov a pod.). Veľakrát je navyše potrebné zlúčiť produktové dáta z viacerých zdrojov. Tvorba Mall feedu je časovo náročnejšia, vráti sa vám to ale v podobe kvalitnejšej a konkurencieschopnejšej inzercie na Mall. Tvorba Mall feedu často vyžaduje zapojenie IT oddelenia alebo môžete použiť Xemel. Pokiaľ chcete feed vo formáte Mall pripraviť, neváhajte nás kontaktovať – Mall feed vám pomôžeme pripraviť na mieru. Pomôžeme vám také s prípadnými prekladmi feedov. Viac sa o online trhovisku Mall Partner dočítate v tomto článku.

Máte záujem o napojenie na Mall?

Kontaktujte nás pre viac informácií.