Potrebujete poradiť? Zavolajte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pia, 8-16h
Lucie
Produkt
Nástroj
Xemel je editor XML feedov
Najrýchlejší a najjednoduchší nástroj na trhu
S Xemelom máte feed ako má byť. A v čom je jedinečný
Bleskové úpravy XML feedu pomocou pravidiel

Opravujte chyby v XML feede a pridávajte pravidlá rýchlo a bez zásahov IT. Vďaka grafickému spracovaniu pravidiel zvládne editáciu XML feedu úplne každý. Žiadne zložité vzorce, žiadny kód. Jednoducho len tvoríte pravidlá, preťahujete ich a upravujete.

Potrebujete pridať dopravu zadarmo na Heureke u produktov skladom drahších ako 20 eur? Za 20 sekúnd a pár klikov máte hotovo. Feedy sa navyše aktualizujú každých 45 minút, takže sa zmeny v XML feede prejavia takmer okamžite. V prípade potreby vynútite pregenerovanie ručne. Xemel potom pregeneruje feed kľudne aj do minúty.

Rozhranie Xemel - Editácia feedu
Rozhranie Xemel - Import požadovaných zmien pomocou CSV súboru
Spoľahlivé párovanie produktov

Iba Xemel dokáže spárovať viac produktov pomocou importu požadovaných zmien. S Xemelom spárujete maximum produktov na produktové karty. Na produktových kartách produktových porovnávačov vzniká najväčší obrat. A kde je obrat, tam je i zisk. Pomocou importu môžete robiť akékoľvek zmeny v elementoch konkrétnych produktov.

Úspora času, peňazí a nervov

Xemel vám dáva nezávislosť. Všetky zmeny v XML feede zvládnete sami, bez zásahov programátora. Ovládanie je intuitívne a veľmi jednoduché. A ak už nejaký editor XML feedu používate, všetky existujúce pravidlá a nastavenia si do editora môžete preniesť. Alebo je po dohovore prenesieme za vás.

Rozhranie Xemel - Prehľad feedu
Rozhranie Xemel - Prehľad feedu - Viac vstupných feedov
Spojenie viacero vstupných feedov do jedného

S Xemelom môžete zlúčiť viacero vstupných feedov do jedného produktového feedu. Jednotlivé dodávateľské feedy si spojíte dohromady a pracujete pohodlne s jedným výsledným feedom. Feedy môžu mať rôzny formát, takže kombinovať môžete vlastný feed s feedom typu Heureka alebo Google Shopping a ďalšími.

Ste agentúra alebo spravujete viac e-shopov?

Zistite, ako vám Xemel uľahčí život.

Rozhranie Xemel - Prístupové práva

Xemel sa naučíte ovládať za pár minút.

Takže budete mať celých 14 dní zadarmo na to, aby ste zistili, ako veľmi vám uľahčí život.